fbpx

Tiekejai ir jų individuali paieška visame pasaulyje

Tiekejai ir jų individuali paieška visame pasaulyje

Nori įkurti verslą ir nežinai nuo ko pradėti? Tiekejai.eu Jūsų paslaugoms!

Tiekejai

Neretai norintiems pradėti verslą arba net patiems verslininkams tenka susidurti su klausimais, kuriems atsakymo tenka ieškoti ilgą laiko tarpą, na, o atsakymo neradus tenka nusivilti. Visa tai neginčyjamai daro įtaka bei stabdo verslo plėtrą. Tiekejai.eu gyvuoja būtent dėl šios priežasties, tam- kad viso to būtų išvengta ir norimas verslo modelis būtų vykdomas kuo greičiau ir sklandžiau. Tačiau, kad galėtumėte kreiptis į mus, pirmą ir vienintelį žingsnį, bet nemažiau svarbų, turėsite padaryti patys. Sugeneruokite idėją ir nusibrėžkite siekius bei tiklus. Atliktas darbas padės nurodyti būtent kokio produkto tiekėjų sfera reikalinga bei koks verslo modelis Jums bus tinkamiausias ir priimtiniausias idėjos išpildymui. Na, o tuomet nevaržomai kreipkitės ir leiskite Jums padėti!

Tiekejai klasifikacija ir jų kategorijos

Verslo modeliai arba tipai yra klasifikuojami į keturias pagrindines sferas:

  1. Gamintojai
  2. Didmeninė prekyba
  3. Mažmeninė prekyba
  4. Dropshippingas

Gamintojai- tai svarbiausias verslo modelis mūsų pasaulio ekonomikoje. Visi gaminami ir sertifikuoti produktai yra parduodami besiverčiantiems didmenine prekyba. Didmeninkai produktus iš gamintojų perparduoda mažmenine prekyba besiverčiančioms įstaigoms, partneriams arba oficialiems atstovams, kurie prekiauja internetu (dropshipping’u) arba fizinėse parduotuvėse . Taigi, prekės į parduotuves yra atvežamos iš pirminio verslo sektoriaus ir galiausiai pasiekia galutinį- viso tipo parduotuves. Rezultatas- susipynusi vientisa ir didele verslo sektorių grandinė, kurios grandys tampa visiškai priklausomos viena nuo kitos. Taigi, būtent tokiu būdu prekės yra integruojamos į namų ūkį, buitį, pasiekia pirkėjus ir tampa visiškai pritaikomos platesnėje aplinkoje.

Mes ir tiekejų paieška būsimam Jūsų verslui

Išanalizavę klientų lūkesčius, randame geriausią sprendimą verslui pradėti ar jį atnaujinti papildant naujais produktais. Tokiu būdu kuriame ir tobuliname dabartines (esamas) verslo galimybes ir jo plėtrą. Ne retai, nauji tiekejai atneša rekordinį pelną verslui, sudarant geresnes kainas ir laivybos sąlygas. Dirbame su visais verslo modeliais, vykdome tiekėjų paieška visais klausimais, visame pasaulyje, visomis nišomis, tad spektras yra labai platus.

Rekomendacijos ir sprendimai

Ar jau žinai kokios nišos tiekėjus pasirinkti? Jeigu ne, galime padėti ir šiuo klausimu patardami ir aptardami visus niuansus, pavyzdžiui biudžetą.
Labiausiai perkamos prekės yra daugiausiai suvartojamos kasdieninėje veikloje ir buityje. Žinoma, nereikėtų pamiršti konkurencijos, kuri yra labai didelė.
Dažniausiai gauname užklausas dėl drabužių tiekėjų, tai- verslas, kuris turi ypač didelę paklausą greitos mados sektoriuje visame pasaulyje.
Šioje srityje vertėtų stipriai pergalvoti, kokias drabužių kategorijas pasirinkti, sekti vis atsinaujinančias tendencijas pagal sezoniškumą. Na, o kad viskas vyktų nepriekaištingai, mūsų pagalba Jums praverstų ieškant tiekėjų teikiančių geriausias sąlygas norimo produkto pristatymui, kokybei bei kainai.
Nuoširdžiai linkime dirbti ar atrasti tą nišą, kuri neaplenkia teigiamų jausmų, kelią šypseną ir augina motyvaciją. Svajok drąsiai ir rask pašaukimą! O tuomet nesustok ir vykdyk jį! Nuoširdžiai ir rūpestingai atlinktas darbas yra raktas į sėkmę. Taigi, nuoširdumo ir rūpesčio!

Jūsų, Tiekejai.eu

Atsiliepimai