fbpx

Tiekėjų Sąrašas su apmokytu DI Asistentu

Kategorija

Tiekėjų Sąrašas su apmokytu DI Asistentu

5/5

Pradinė kaina buvo: €70.00.Dabartinė kaina yra: €30.00.

Svajonė tapti verslininku? Mes padėsime ją išpildyti. Atraskite mūsų unikalų pasiūlymą naujokams: išsamų 2500+ tiekėjų sąrašą ir intuityvų ChatGPT asistentą. Mūsų tiekėjų sąrašas atveria duris į platų tiekėjų pasirinkimą iš viso pasaulio, o mūsų ChatGPT asistentas suteikia prieigą prie patarimų ir rekomendacijų, padedančių rasti tinkamą tiekėją jūsų verslui. Tai puikus sprendimas tiems, kurie žengia pirmuosius žingsnius verslo pasaulyje ir ieško patikimų partnerių.

Daugiau informacijos

Išbandykite mūsų išskirtinį pasiūlymą: galingą ir apmokyta ChatGPT asistentą kuris naudoja mūsų verslo duomenis ir išsamų 2500+ tiekėjų sąrašą.  Mūsų dropship tiekėjų sąrašas, atvers duris į daugiau nei 2500 tiekėjų iš įvairių šalių, įskaitant Lietuvą, Latviją, Ukrainą, Lenkiją, Vokietiją, Turkiją, JAV, Italiją ir daugiau, galėsite lengvai atrasti reikiamą partnerį filtruojant tiekėjus tiekėjų sąraše, arba išbandyti DI asistentą. Mūsų platforma suteikia neribotą prieigą, reikalaujama tik ChatGPT 4 prenumerata norint naudoti mūsų asistentą.

Verslo pradžia gali būti gana sudėtinga, tačiau su teisingais įrankiais jūs galite žengti pirmuosius žingsnius pasitikėdami. Mes suprantame, kad rasti patikimus tiekėjus ar partnerius yra vienas iš didžiausių iššūkių naujiems verslininkams. Būtent todėl sukūrėme išskirtinį sprendimą, kuris palengvins šią užduotį.

Mūsų 2500 tiekėjų sąrašas yra skirtas tiek naujokams, tiek patyrusiems verslininkams, norintiems plėsti savo verslo veiklą, ar pradėti jį. Sąraše rasite tiekėjus iš įvairių šalių, įskaitant Lietuvą, Latviją, Ukrainą, Lenkiją, Vokietiją, Turkiją, JAV, Italiją ir dar daugiau, siūlančius platų prekių asortimentą. Nuo drabužių ir elektronikos iki namų apyvokos daiktų ir sodo prekių – viskas, ko reikia jūsų verslo sėkmei.

Mūsų ChatGPT asistentas yra dar vienas įrankis jūsų arsenale. Jis naudoja pažangią dirbtinio intelekto technologiją, kad suteiktų jums asmenines rekomendacijas ir patarimus, kaip rasti idealų tiekėją pagal jūsų verslo poreikius. Naudodamiesi asistentu, galite užduoti klausimus, ieškoti tiekėjų pagal kategorijas ar net geografinę vietą, sutaupydami laiko ir išteklių.

Ši kombinacija – išplėstinis tiekėjų sąrašas ir asmeninis AI asistentas – yra puikus pagrindas sėkmingam verslo pradžiamoksliui. Tai ne tik suteikia jums reikiamus įrankius ir informaciją, bet ir mažina pradinio verslo riziką, padėdamas efektyviai ir protingai planuoti jūsų pirkimus.

Neleiskite, kad pradžios iššūkiai sutrukdytų jūsų verslo svajonėms. Su mūsų tiekėjų sąrašu ir ChatGPT asistentu, jūs turite viską, ko reikia, kad pradėtumėte verslą pasitikėdami ir žengtumėte pirmuosius žingsnius link sėkmės.

Demesio! Norint naudoti tiekejai.eu apmokyta asmeninį asistentą reikia turėti open ai plus prenumerata!

Kodėl pasirinkti mūsų tiekėjų sąrašą?

Plačiausias tiekėjų sąrašas Lietuvoje

Siūlome ne tik plačiausia tiekėjų sąrašą, bet ir geriausią kainą Lietuvoje

Perkant tiekėjų sąrašą gaunate dovanų!

Pagrindinę informaciją, mokymus ir patarimus kaip pradėti prekiauti, turėti savo el parduotuvę per viena dieną. El parduotuvės ir dropship tiekėjų automatizavimą (automatinis prekių atsinaujinimas). Nemokamos ir mokamos reklamos apžvalga ir mokymai.

Patogus tiekėjų filtravimas

Visi tiekėjai excel formate su paieškos funkcija, galėsite greitai išsirinkti tinkamus tiekėjus pagal šalį, ar kategorija!

Patikrinti tiekėjai

Dirbant tiekėjų paieškoje, visi tiekėjai kruoščiai surinkti rankomis.

Didmena ir dropshippingas

Sąraše rasite ne tik didmenos, bet ir dropshipping tiekėjus

Nišinės ir rinkos prekės

Tiekėjų sąraše rasite geriausius tiekėjus su galimybe parduodi 100%-300% antkainiu bei rinkos prekės matomas Lietuvoje.

Ar tiekėjų sąraše yra tiekėjų kurie siunčia į Lietuva?

Taip, beveik visi tiekėjai pristato siuntas į lietuva ir kitas šalis.

Ar sąraše tik didmenos tiekėjai?

Tiekėjų sąraše rasite ne tik didmenos tiekėjus, bet taip pat ir gamintojus ir dropshipping tiekėjus.

Kaip susirasti tinkamą tiekėją?

Naudokite filtravimą tiekėjų sąraše pasirinkdami kategoriją ir šalį, taip daug greičiau susirasite reikiama tiekėją.

Neradau tinkamo tiekėjo, ką daryti?

Susisiekite dėl individualios paieškos, Mūsų pagrindinis darbas tikslinga tiekėju paieška jau 7 metus.

Ar išrašote sąskaitas?

Taip žinoma, jei reikalinga sąskaita susisiekti el paštu.

Rekomenduojame