fbpx

Rūbų Tiekėjai

Kategorija

Rūbų Tiekėjai

5/5

Pradinė kaina buvo: €30.00.Dabartinė kaina yra: €10.00.

  1. Mūsų rūbų tiekėjų sąraše rasite tiekėjus, kurie siūlo platų asortimentą rūbų, vardinių rūbų, avalynės ir aksesuarų. Tiekėjai bendradarbiauja dropshippingu ir didmena.  Kruopščiai atrinktas ir patikrintas rūbų tiekėjų sąrašas su filtravimo funkcija suteiks prieigą net prie 360 rūbų tiekėjų. Tiekėjai sudaryti iš viso pasaulio įskaitant Lietuvą, Lenkiją, Turkiją, Italiją, Ukrainą ir begalę kitų šalių. Skamba gerai? Prie viso šito suteiksime dar ir nemokamas pamokas nuo el parduotuvių kūrimo, el prekybos tinklų iki reklamos!

Daugiau informacijos

Rūbų tiekėjai yra tobulas pasirinkimas verslui, drabužiai yra būtini žmonių kasdieniam gyvenimui, taip pat kaip ir maistas. Rūbų gamybos pramonė yra viena iš sparčiausiai augančių pramonės šakų pasaulyje ir daugelis tiekėjų naudoja naujausias technologijas, kad pagerintų savo gamybos procesus ir padidintų savo veiklos apimtį.

Rūbų tiekėjai gali siekti atitikti klientų poreikius, teikiant įvairius stilius ir spalvas, bei palaikant atsakingas gamybos praktikas, tokias kaip darbo sąlygų gerinimas ar aplinkos tausojimas. Tai padeda užtikrinti teigiamą prekės ženklo įvaizdį ir didesnes pajamas. Be to, dėl nuolat augančios elektroninės prekybos ir interneto plėtros, galite pasiekti dar didesnį skaičių klientų. Tai savo ruožtu padeda padidinti paklausą ir veiklos apimtį. Tačiau, konkurencija rūbų sektoriuje yra gan stipri. Svarbu būti inovatyviam ir rasti tinkamus tiekėjus konkurencinėmis kainomis, kad išliktume konkurencingais ir patenkintume klientų poreikius.

Mūsų svetainė  tiekejai.eu siūlo profesionaliai sudarytus rūbų tiekėjų sąrašus. Šie rūbų tiekėjai yra sudaryti atsižvelgiant į kokybę, kainas ir pasirinktus prekybos modelius dropshippingu ir didmena.

Dropshipping yra prekybos modelis, kurio metu prekiaujate produktus be jų fizinio turėjimo. Tai reiškia, kad užsakote prekes tiesiogiai iš tiekėjo ir jis pristato prekes tiesiai į jūsų kliento namus. Tai yra patogus būdas pradėti prekybą be didelio kapitalo.

Didmeninė prekyba yra prekybos modelis, kurio metu jūs perkate prekes dideliais kiekiais ir tada jas parduodate savo klientams su didesne kaina. Tai gali būti naudinga, jei jūs turite didelį klientų ratą, ar sandėlį kur laikytis prekės Plačiau apie verslo modėlius ir kokį jį pasirinkti kalbame čia.

Tinkami rūbų tiekėjai

Pasirinkti tinkamus rūbų tiekėjus gali būti svarbus sprendimas, kuris gali įtakoti jūsų prekių kokybę ir patikimumą. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į šias svarbias charakteristikas:

  • Patikimumas: Reikia pasirinkti tiekėją, kuris gali užtikrinti reguliarų ir patikimą produktų tiekimą.
  • Kokybė: Patikrinti tiekėjų gamybos ir audito praktikas, kad būtų užtikrinta aukšta rūbų kokybė.
  • Kaina: Reikia patikrinti tiekėjų kainų konkurencingumą ir  ar jie gali suteikti reikiamą kainą ir margainį jūsų verslui.
  • Atsakingos gamybos praktikos: Reikia pasirinkti tiekėją, kuris laikosi atsakingų gamybos praktikų, tokių kaip darbo sąlygų gerinimas ir aplinkos tausojimas.
  • Klientų aptarnavimas: Reikia pasirinkti tiekėją, kuris suteikia gerą klientų aptarnavimą ir yra pasirengęs atsakyti į jūsų klausimus ir poreikius.

Išvada: Tinkami rūbų tiekėjai yra vienas iš svarbiausių sprendimų. Šiais laikais galima parduoti bet ką, bet ženkliai geriau pradėti su rimtais tiekėjais kurie suteiks geriausią ką galima. Turint gerus tiekėjus jums nereiks vėliau ieškoti kitų ir perdarinėti viso verslo. Pabaigai – reikia atkreipti dėmesį į patikimumą, kokybę, kainą, atsakingas gamybos praktikas ir klientų aptarnavimą.

Kodėl pasirinkti mūsų tiekėjų sąrašą?

Plačiausias tiekėjų sąrašas Lietuvoje

Siūlome ne tik plačiausia tiekėjų sąrašą, bet ir geriausią kainą Lietuvoje

Perkant tiekėjų sąrašą gaunate dovanų!

Pagrindinę informaciją, mokymus ir patarimus kaip pradėti prekiauti, turėti savo el parduotuvę per viena dieną. El parduotuvės ir dropship tiekėjų automatizavimą (automatinis prekių atsinaujinimas). Nemokamos ir mokamos reklamos apžvalga ir mokymai.

Patogus tiekėjų filtravimas

Visi tiekėjai excel formate su paieškos funkcija, galėsite greitai išsirinkti tinkamus tiekėjus pagal šalį, ar kategorija!

Patikrinti tiekėjai

Dirbant tiekėjų paieškoje, visi tiekėjai kruoščiai surinkti rankomis.

Didmena ir dropshippingas

Sąraše rasite ne tik didmenos, bet ir dropshipping tiekėjus

Nišinės ir rinkos prekės

Tiekėjų sąraše rasite geriausius tiekėjus su galimybe parduodi 100%-300% antkainiu bei rinkos prekės matomas Lietuvoje.

Ar tiekėjų sąraše yra tiekėjų kurie siunčia į Lietuva?

Taip, beveik visi tiekėjai pristato siuntas į lietuva ir kitas šalis.

Ar sąraše tik didmenos tiekėjai?

Tiekėjų sąraše rasite ne tik didmenos tiekėjus, bet taip pat ir gamintojus ir dropshipping tiekėjus.

Kaip susirasti tinkamą tiekėją?

Naudokite filtravimą tiekėjų sąraše pasirinkdami kategoriją ir šalį, taip daug greičiau susirasite reikiama tiekėją.

Neradau tinkamo tiekėjo, ką daryti?

Susisiekite dėl individualios paieškos, Mūsų pagrindinis darbas tikslinga tiekėju paieška jau 7 metus.

Ar išrašote sąskaitas?

Taip žinoma, jei reikalinga sąskaita susisiekti el paštu.

Rekomenduojame