fbpx

Turkijos Tiekėjai

Kategorija

Turkijos Tiekėjai

5/5

Pradinė kaina buvo: €30.00.Dabartinė kaina yra: €10.00.

Kruopščiai atrinkti Turkijos tiekėjai leis pasirinkti tinkamą net iš 170 tiekėjų sąrašo. Sąraše rasite didmenininkus ir gamintojus dauguma kategorijų įskaitant drabužius, elektronika, baldus ir t.t

Patogus tiekėjų filtravimas leis pasirinkti norima kategoriją kas ženkliai palengvins jūsų paieškas.

Tai vienas plačiausių turkijos tiekėjų sąrašų už žemiausia kaina rinkoje! Nusipirkus turkijos tiekėjų sąrašą dovanu pridėsime nemokamas verslo pamokas; el parduotuvės pasirinkimas, automatizavimas ir reklama.

Daugiau informacijos

Turkija yra viena iš labiausiai pažangiausių didmeninės prekybos ir gamybos šalių pasaulyje. Ši šalis yra tiekėjas daugeliui Europos ir Azijos šalių, taip pat yra svarbus tiekėjas JAV ir Kanadoje. Turkijos tiekėjai ir gamintojai išsiskiria dėl kelių priežasčių.

Pirma, Turkija yra turtinga natūraliais ištekliais, tokiais kaip mediena, mineralai ir nafta, kurios leidžia jai gaminti įvairius produktus, pavyzdžiui, baldus, statybinę medieną, metalo gaminius ir naftos produktus.

Antra, Turkijoje yra platus ir patikimas transporto ir logistikos infrastruktūros tinklas, kuris užtikrina, kad produktai gali būti greitai ir saugiai pervežti į užsienio rinkas.

Trečia, Turkijos tiekėjai ir gamintojai yra žinomi dėl aukštos kokybės produktų ir konkurencingų kainų, kurie yra patrauklūs užsienio pirkėjams.

Ketvirta, Turkijos gamintojai ir tiekėjai yra inovatyvūs ir prisitaiko prie besikeičiančių rinkos poreikių, kurie yra svarbu sėkmingai konkuruoti globalioje rinkoje.

Galiausiai, Turkijos gamintojai yra atsakingi ir atsižvelgia į aplinkosaugos ir socialinius klausimus, kurie yra svarbu, kad būtų užtikrintas ilgalaikė sėkmė.

Turkijos gamintojai lyderiai tarp daugelio gamybos kategorijų

Turkija yra viena iš svarbiausių tekstilės gamybos šalių pasaulyje. Turkijos rūbų tiekėjai ir gamintojai yra žinomi dėl aukštos kokybės audinių ir drabužių, kurie yra pagaminti iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medvilnės, linų ir vilnos. Turkijos tekstilės pramonei yra svarbus eksporto produktas, ypač į Europą ir Aziją.

Turkijos baldų gamyba taip pat yra svarbi pramonės šakos. Turkijos baldų tiekėjai ir gamintojai yra žinomi dėl aukštos kokybės, stiliaus ir funkcionalumo. Jie gamina įvairius baldus, nuo klasikinių iki modernių stilių, ir naudoja įvairias medžiagas, pavyzdžiui, medieną, metalą ir plastiką. Turkijos baldų gamyba yra svarbus eksporto produktas taip pat, ypač į Europą ir Aziją.

Turkija taip pat yra svarbi maisto produktų gamybos šalis. Turkijos maisto tiekėjai ir gamintojai yra žinomi dėl aukštos kokybės produktų, pavyzdžiui, mėsos, pieno produktų, vaisių ir daržovių. Turkija svarbus eksportuotojas ir maisto produktų tiekėjas Europai ir Azijai.

Turkijos automobilių ir jų dalių gamyba taip pat yra svarbi pramonės šakos. Turkijos automobilių tiekėjai ir gamintojai yra žinomi dėl aukštos kokybės produktų ir konkurencingų kainų. Jie gamina įvairias automobilių dalis ir yra svarbus tiekėjas Europai ir Azijai.

Išvada, Turkijos gamintojai ir tiekėjai yra patikimi ir konkurencingi tiekėjai pasaulio rinkose, jie turi plačią ir patikimą transporto ir logistikos infrastruktūrą, inovatyvumą, aukštą produktų kokybę ir atsakingumą, kas yra svarbu ilgalaikei sėkmei ir patikimumui.

Taip pat vykdome individualią ir tikslinga turkijos tiekėjų ir gamintojų paiešką.

Kodėl pasirinkti mūsų tiekėjų sąrašą?

Plačiausias tiekėjų sąrašas Lietuvoje

Siūlome ne tik plačiausia tiekėjų sąrašą, bet ir geriausią kainą Lietuvoje

Perkant tiekėjų sąrašą gaunate dovanų!

Pagrindinę informaciją, mokymus ir patarimus kaip pradėti prekiauti, turėti savo el parduotuvę per viena dieną. El parduotuvės ir dropship tiekėjų automatizavimą (automatinis prekių atsinaujinimas). Nemokamos ir mokamos reklamos apžvalga ir mokymai.

Patogus tiekėjų filtravimas

Visi tiekėjai excel formate su paieškos funkcija, galėsite greitai išsirinkti tinkamus tiekėjus pagal šalį, ar kategorija!

Patikrinti tiekėjai

Dirbant tiekėjų paieškoje, visi tiekėjai kruoščiai surinkti rankomis.

Didmena ir dropshippingas

Sąraše rasite ne tik didmenos, bet ir dropshipping tiekėjus

Nišinės ir rinkos prekės

Tiekėjų sąraše rasite geriausius tiekėjus su galimybe parduodi 100%-300% antkainiu bei rinkos prekės matomas Lietuvoje.

Ar tiekėjų sąraše yra tiekėjų kurie siunčia į Lietuva?

Taip, beveik visi tiekėjai pristato siuntas į lietuva ir kitas šalis.

Ar sąraše tik didmenos tiekėjai?

Tiekėjų sąraše rasite ne tik didmenos tiekėjus, bet taip pat ir gamintojus ir dropshipping tiekėjus.

Kaip susirasti tinkamą tiekėją?

Naudokite filtravimą tiekėjų sąraše pasirinkdami kategoriją ir šalį, taip daug greičiau susirasite reikiama tiekėją.

Neradau tinkamo tiekėjo, ką daryti?

Susisiekite dėl individualios paieškos, Mūsų pagrindinis darbas tikslinga tiekėju paieška jau 7 metus.

Ar išrašote sąskaitas?

Taip žinoma, jei reikalinga sąskaita susisiekti el paštu.

Rekomenduojame