fbpx

Tiekėjai iš Lenkijos

Kategorija

Tiekėjai iš Lenkijos

5/5

Pradinė kaina buvo: €30.00.Dabartinė kaina yra: €10.00.

Tiekejai.eu kruopščiai atrinkti Lenkijos tiekėjai suteiks prieigą prie plačiausio Lietuvoje 750 tiekėjų sąrašo su filtravimo galimybę pagal norimą kategoriją. Filtravimas ženkliai palengvins jūsų tiekėjų paieškos darbą. Tiekėjų sąraše rasite visų kategorijų tiekėjus įskaitant drabužiai, avalynė, auto, sodas ir namai, gyvūnų prekės ir t.t. Tiekėjai pasiūlys pirkima didmena ir dropshippingu. Prie viso šito nemokamai suteiksime verslo pamokas verslo pradžiai ar tobulinimui, el parduotuvių pasirinkimas, automatizavimas ir reklama.

Daugiau informacijos

Tiekėjai iš Lenkijos yra vienas geriausių pasirinkimų, jei ieškote didmeninės prekybos produktų ar dropshipping pasirinkimo. Lenkijoje yra daugybė gamintojų, kurie siūlo platų prekių asortimentą, pradedant paprastomis prekėmis, tokiomis kaip drabužiai, gyvūnų prekės iki sudėtingesnių produktų, tokių kaip elektronika, automobiliai ir begale kitų .

Didmeninė prekyba Lenkijoje yra labai populiari, nes ši šalis yra Europos Sąjungos narė ir turi gerai sukurtas logistikos ir transporto sistemas, kurios leidžia greitai ir efektyviai pristatyti prekes į bet kurį Europos miestą. Be to, tiekėjai iš Lenkijos siūlo geras kainas ir aukštos kokybės produktus.

Lenkijos tiekėjų pristatymas

Dropshipping yra populiari prekybos forma, kurioje lenkijos tiekėjai pristato prekes tiesiogiai pirkėjui, o prekiautojas dirba marketingo klausimais. Tai yra gerai Lenkijoje, nes  daug tiekėjų iš Lenkijos, kurie siūlo dropshipping paslaugas. Dropship tiekėjai gali pristatyti prekes tiesiogiai į pirkėjo namus ir ne tik Lenkijoje. Tai leidžia prekiautojams sutaupyti laiko ir pinigų, kurie būtų skirti prekių pristatymui. Dropshippingas labai paklausu iš lenkijos nes yra šalia lietuvos, tai reiškia, kad tinkami tiekėjai iš lenkijos pristatys prekės beveik taip pat kaip perkant iš Lietuvos.

Lenkijos ekonomika

Tiekėjai ar gamintojai taip pat yra gerai žinomi dėl aukštos kokybės produktų. Gamintojai taip pat gali siūlyti pritaikytus produktus, kurie atitinka jūsų reikalavimus. Visumoje, tiekėjai iš Lenkijos, didmeninė prekyba, dropshipping ir gamintojai yra geras pasirinkimas, jei ieškote kokybiškų ir geromis kainomis produktų. Lenkijoje yra daug patikimų tiekėjų ir gamintojų, kurie siūlo platų prekių asortimentą ir geras paslaugas.

Lenkijos ekonomika yra viena iš sparčiausiai augančių Europoje. Daug naujų ir inovatyvių prekių tiekėjų bei gamintojų, kurie siūlo savo produktus visame pasaulyje. Be to, Lenkijoje yra daug mažų ir vidutinių įmonių, kurios siūlo unikalias prekes ir paslaugas. Tiekėjai iš Lenkijos gali būti geras pasirinkimas prekiautojams, kurie ieško naujų ir unikalių produktų savo verslui.

Jei turite įdėją, bet galvojate, kad tiekėjų sąrašas jums nepadės, tai visada galite kreiptis dėl individualios tiekėjų paieškos visais verslo modeliais.

Kodėl pasirinkti mūsų tiekėjų sąrašą?

Plačiausias tiekėjų sąrašas Lietuvoje

Siūlome ne tik plačiausia tiekėjų sąrašą, bet ir geriausią kainą Lietuvoje

Perkant tiekėjų sąrašą gaunate dovanų!

Pagrindinę informaciją, mokymus ir patarimus kaip pradėti prekiauti, turėti savo el parduotuvę per viena dieną. El parduotuvės ir dropship tiekėjų automatizavimą (automatinis prekių atsinaujinimas). Nemokamos ir mokamos reklamos apžvalga ir mokymai.

Patogus tiekėjų filtravimas

Visi tiekėjai excel formate su paieškos funkcija, galėsite greitai išsirinkti tinkamus tiekėjus pagal šalį, ar kategorija!

Patikrinti tiekėjai

Dirbant tiekėjų paieškoje, visi tiekėjai kruoščiai surinkti rankomis.

Didmena ir dropshippingas

Sąraše rasite ne tik didmenos, bet ir dropshipping tiekėjus

Nišinės ir rinkos prekės

Tiekėjų sąraše rasite geriausius tiekėjus su galimybe parduodi 100%-300% antkainiu bei rinkos prekės matomas Lietuvoje.

Ar tiekėjų sąraše yra tiekėjų kurie siunčia į Lietuva?

Taip, beveik visi tiekėjai pristato siuntas į lietuva ir kitas šalis.

Ar sąraše tik didmenos tiekėjai?

Tiekėjų sąraše rasite ne tik didmenos tiekėjus, bet taip pat ir gamintojus ir dropshipping tiekėjus.

Kaip susirasti tinkamą tiekėją?

Naudokite filtravimą tiekėjų sąraše pasirinkdami kategoriją ir šalį, taip daug greičiau susirasite reikiama tiekėją.

Neradau tinkamo tiekėjo, ką daryti?

Susisiekite dėl individualios paieškos, Mūsų pagrindinis darbas tikslinga tiekėju paieška jau 7 metus.

Ar išrašote sąskaitas?

Taip žinoma, jei reikalinga sąskaita susisiekti el paštu.

Rekomenduojame