fbpx

Kas yra gamintojai?

Kas yra gamintojai?

2021 7 vasario Be kategorijos 1

Gamintojai- ar pakankamai apie juos žinome?

Gamintojai– tai asmenys arba registruota įmonė, gaminanti produktus kuri yra aukščiausios rankos rinkoje. Vėliau prekės paskirstomos didmenininkams ir mažmenininkams, kurie vėliau parduoda klientams. Mažmenininkai prekiauja produktus per parduotuvės arba trečiųjų šalių atstovaujamas fizines , ar internetines parduotuvės . Gamybos produktai gaminami dideliu mastu, kad būtų patenkinta vartotojų paklausa. Todėl dažniausiai mažmeninės prekybos tinklai nera tiesioginiai gamintojų klientai.

gamintojai
Gamintojai | Tiekejai

Gamybos vietą nurodyti yra įprasta praktika. Ši informacija paprastai rodoma ant pakuotės . Gamintojai turi atitikti tam nustatytus standartus.

Ir kodėl gamyba yra tokia būtina?

Gamintojai linkę gaminti prekes labai dideliais kiekiais ir pašalinti visus surinkimo sudėtingumus naudodami automatizuotas sistemas. Masinė gamyba sumažina darbo ir medžiagų sąnaudas. Tai lemia patrauklias pelno maržas ir didesnį produktų kokybės tikslumą.

Skirtumas tarp gamintojų, didmenininkų, mažmenininkų ir platintojų

Šie terminai yra labai artimi, kaip šeima. Didmenininkas yra daugiau ar mažiau tarpininkas tarp Gamintojų ir mažmenininkų.

Tad kodėl protinga dirbti su didmenininkais? Jie atlieką visą tiekimo grandinę. Be to, jie gali įsigyti produktų iš skirtingų gamintojų. Kitaip tariant, jie vykdo mažmenininkų užsakymus. Tai tiekimo grandinės dalis ir procesas, skirtas patenkinti klientų poreikius. Taip pat jums nereikės pirkti labai didelių kiekių, kaip iš gamintojų. Gamintojams turėsite nurodyti aiškias apyvartas ir metinius pirkimus, bei jų griežtai laikytis.

Tai gi, galime surasti gamintojus ar prekių tiekėjus ir didmenininkus individualiai pagal jūsų poreikius. Konsultacija facebook arba el paštu nemokamai !

 

One Response

Comments are closed.