fbpx

Dropshippingas

Dropshippingas

Kas yra dropshippingas?

Dropshippingas yra prekybos modelis (tarptinklinė prekyba), kai pardavėjas neskaido prekių atsargų ir tiesiog užsako prekes iš tiekėjo, kai gauna užsakymą iš kliento. Tiekėjas atlieka visus pristatymo ir siuntimo darbus už pardavėją. Pardavėjas gali prekiauti be didelio kapitalo, nes jis neturi turėti prekių atsargų ir nesivargina su pristatymu. Tačiau, jis turi susirasti tinkamus tiekėjus.

viskas apie dropshippingas

Ar dar veikia dropship metodas?

Taip, dropshippingas yra veiksmingas prekybos modelis ir visada toks bus nes žmonės pirko ir toliau pirks kitaip neįmanoma. Jis yra populiarus dėl to, kad leidžia pradėti prekiauti be didelio kapitalo, ar net visiškai be jo. Tai taip pat leidžia prekiauti internetu net iš namų. Daugelis e-commerce platformų, tokių kaip Shopify, siūlo dropshippingo pasirinkimą, taigi, yra daug galimybių tiekėjų paieškai ir prekių pasirinkimui. Be to, dropship taip pat yra naudingas tiems, kurie nori pradėti savo verslą, tačiau neturi daug patirties ar žinių apie prekybą ir logistiką. Tai leidžia jiems susirasti tiekėjus, kurie jau turi patirtį ir žinias, ir naudoti jų paslaugas, kad padėtų jiems sėkmingai prekiauti. Be to, dropshippingas leidžia jums testuoti skirtingas prekes ir rinkas, be didelės rizikos. Jei viena prekė ar rinka neveikia, jūs galite greitai pakeisti ją kitomis be didelio nuostolio.

Taigi, Dropshipping yra veiksmingas prekybos modelis, kuris gali būti naudingas tiems, kurie nori pradėti savo verslą, tačiau neturi didelio kapitalo ar patirties. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad taip pat reikalauja daug darbo, kad susirasti gerus tiekėjus, gerai reklamuoti savo produktus ir pasiruošti tvarkingai atlikti užsakymus ir pristatymus.

Didmeninė prekyba ar Dropshippingas?

Pirmas žingsnis ir pagrindinis tikslas yra pasirinkti verslo modelį (Dropshippingas, ar didmeninė prekyba?). Taigi, kyla klausimas kokį metodą pasirinkti? Yra keletas variantų, vienas iš jų – pirkti prekės didmena ir jas perparduoti. Antras būdas – pradėti mažmeninę prekybą nesandėliuojant produktų ir tiesiai siunčiant iš gamintojo arba tiekėjo klientui. (angl. „dropshipping” .) Norint verstis didmeninė prekyba reikia nemažo kiekio kapitalo. Taip pat šiame punkte galioja taisyklė, kuri nusako kiekio ir kainos balansą – kuo daugiau pirksi, tuo pigiau nupirksi. Taigi, dideli produktų kiekiai įpareigoja paruošti jiems vietą sandėlyje sandėliavimui. Na, o dėl didelio krūvio neišvengiamai yra pravartu darbuotojai, dirbsiantys sandėlyje ar pakavimo srityje.

Dropshippingo (angl. „dropshipping”) metodas yra kiek paprastesnis ir galima sakyti vienas iš populiariausių verslo modelių. Verčiantis šiuo būdu nereikia investuoti daug, Užsipirkti prekių dideliais kiekiais, turėti sandėlį, ar samdyti darbuotojus. Kitaip tariant, galima dirbti vienam asmeniui be didelių investicijų tiesiai iš namų. Na, o didžiausia ir dažniausia dropshippingo problema yra tiekėjų , geros kainos ir laivybos paieška. Nors gana dažnai pasitaiko, jog tiekėjas nurodo palankias kainas , bet laivyba kainuoja brangiai , būtent dėl šios priežasties stipriai kyla produkto savikaina. Nusprendus kokio principo parduotuvės norite jums reikės palankiausiu tiekėjų tariantis kainos ir laivybos klausimais.

Šiek tiek apie pliusus ir minusus

Dropshippingo pliusai yra;

  • Mažos pradinės išlaidos – jums nereikia investuoti į pradinį inventorių ar sandėlio nuomą.
  • Jums nereikia valdyti produktų ar tiekėjų, tiesiog užsakote produktus iš tiekėjo kai gaunate užsakymą.
  • Platų produktų asortimentą – jums nereikia investuoti į pradinius produktų pirkimus, todėl galite pasiūlyti platų produktų asortimentą.
  • Galimybė prekiauti per internetinę parduotuvę ar platformas – jums nereikia turėti savo fizinės parduotuvės, kad prekiautumėte.
  • Sutelkti dėmesį į marketingą ir pardavimo strategijas – nesijaudinkite dėl pristatymo ir logistikos problemų, tiekėjas tiesiogiai siunčia produktus klientui.

Dropshippingo minusai yra;

  • Didelis konkurencingumas – gali būti sunku rasti konkurencingus produktus ir dropship tiekėjus.
  • Nepatikimi tiekėjai – kai kurie tiekėjai gali būti nepatikimi ar netinkami, o tai gali sukelti problemų su pristatymu ar produktų kokybe.
  • Tiekėjų teisėtumas – reikia patikrinti tiekėjų teisėtumą ir patikrinti, ar jie atitinka reikiamas saugos ir aplinkosaugos normas.
  • Problemų sprendimas – dėl to, kad tiesiogiai produktų, gali kilti problemų sprendimo klausimai, pavyzdžiui, kai reikia grąžinti pinigus ar keisti produktus.
  • Laiko ir pastangų reikalaujantis – reikia laiko ir pastangų ieškant patikimų tiekėjų ir produktų, ir stebėti savo tiekimo grandinę, kad būtų išvengta problemų.

Didmenininkų pliusai ir minusai

Didmeninės prekybos pliusai yra:

  • Kontroliuoti visą tiekimo grandinę – jums reikia susisiekti su gamintojais ar tiekėjais, ir jums patikėta kontroliuoti visą tiekimo grandinę nuo produktų pirkimo iki jų tiekimo vartotojams.
  • Galimybė prekiauti dideliais kiekiais – jums nereikia rūpintis dėl mažų užsakymų, didmeninė prekyba leidžia prekiauti dideliais kiekiais, o tai gali būti ekonomiškai naudinga.
  • Pigesni produktai – didmenininkai dažnai gauna produktus iš gamintojų ar tiekėjų pigiau nei vartotojai, todėl jie gali pasiūlyti produktus pigiau nei konkurentai.
  • Pasivi prekyba – jei jums pavyko susitarti su patikimais gamintojais ar tiekėjais, jums gali pavykti prekiauti efektyviai, o tai gali būti naudinga jūsų verslui

Didmeninės prekybos minusai yra:

  • Didelės pradinės išlaidos – reikia didesnio kapitalo, kad pradėtumėte didmeninę prekybą, nes reikia pirkti didelius produktų kiekius.
  • Inventoriaus valdymas – jums reikia valdyti ir laikyti produktus, kas reikalauja daugiau laiko ir pastangų.
  • Rizika – didmeninė prekyba reikalauja didesnės rizikos, nes jums reikia pirkti didelius produktų kiekius, o tai reiškia, kad jums gali kilti problemų su neperparduodamais produktais.
  • Didelis konkurencingumas – didmeninė prekyba gali būti konkurencingesnė nei dropshippingas, nes jums reikia susitvarkyti su tiekėjais ir konkuruoti su kitais didmenininkais.

Dropshipping ir didmeninė prekyba yra skirtingi prekybos modeliai, kuriuos reikia vertinti atsižvelgiant į jūsų verslo tikslus ir galimybes.

Dropshippingas yra geras sprendimas tiems, kurie nori pradėti prekybą internetu arba nori padidinti savo esamų produktų asortimentą, tačiau neturi didelio pradinio kapitalo ar nori išvengti didelių išlaidų produktų užsipirkimui. Be to, dėl to, kad tiekėjas tiesiogiai siunčia produktus klientui, pardavėjas gali sutelkti dėmesį į marketingą ir pardavimo strategijas, o ne pristatymo ir logistikos problemas.

Didmeninė prekyba yra geras sprendimas tiems, kurie nori kontroliuoti visą tiekimo grandinę, turi didelį pradinį kapitalą ir nori prekiauti dideliais kiekiais. Didmenininkai dažnai gauna produktus iš gamintojų ar tiekėjų pigiau nei vartotojai, todėl jie gali pasiūlyti produktus pigiau nei konkurentai.

Taigi, kuris iš šių metodų yra geriau, priklauso nuo jūsų verslo tikslų ir galimybių. Jei norite pradėti prekybą su mažomis pradinėmis išlaidomis ir sutelkti dėmesį į marketingo ir pardavimo strategijas, dropshippingas yra geras sprendimas. Jei turite didelį pradinį kapitalą ir norite kontroliuoti visą tiekimo grandinę, didmeninė prekyba gali būti geriausias sprendimas

2 atsakymai

  1. […] registruota įmonė, gaminanti produktus kuri siekia gauti pelno. Vėliau prekės paskirstomos didmenininkams ir mažmenininkams, kurie vėliau parduoda klientams. Mažmenininkai demonstruoja produktus per […]

Komentarai yra uždari.