fbpx

Verslas su tiekėjų sąrašu

Tiekėjai | Individuali tiekėjų paieška

Verslas su tiekėjų sąrašu

2021 4 birželio Be kategorijos 0
verslas
Tiekėjų sąrašo pirkimas

Padaugėjo klientų kurie žengia į dropshippingo, didmeninės prekybos verslą kreipdamiesi pagalbos dėl tiekėjų paieškos, nusivylę pirktais tiekėjų sąrašais iš el parduotuvių kurios prekiauja 300-800 tiekėjų už kelias dešimtis eurų ir neradę nei vieno sau tinkamo tiekėjo verslui.

Verslas su tiekėjų sąrašu sėkmės garantas?

Tikrai ne, sąrašus galite lengvai susidaryti ir patys, tik klausimas kiek tai bus aktualu jūsų verslui? Žinoma nebent norite pardavinėti tiekėjų sąrašus žmonėms kurie neturi patirties versle. Įmonės, dažniausiai privatūs asmenys pardavinėjantys sąrašus neturi nieko bendro su tikru verslu ir dropshippingu.
Tikras verslininkas nepardavinės savo tiekėjų už kelias dešimtis eurų, greičiau pardavinės tuos tiekėjus kurie neatneša pelno, arba yra lengvai randami internete ir bandoma pasipelnyti.
Ar kada nors teko girdėti kokį nors verslo gigantą kuris sėkmingai eina verslo keliu nusipirkus tiekėjų sąrašą?
Ar kada teko matyti parduodama sėkmingą verslą už kelias dešimtis eurų? 
Sudaryti sąrašą galima per dieną, tačiau rasti tinkamą tiekėją su tinkančiomis kainomis, laivybą ir sąlygomis užtrunka ne vieną savaitę, kartais net ir mėnesius. Jei perskaičius šį straipsnį dar vistiek galvojate apie sąrašo pirkimą, skirkite dieną ir pabandykite susirasti tinkamą tiekėją, darbų pabaigoje ivertinkite kaip sekėsi ir pagalvokite ar parduotumėte dabar kontaktus už 10 eurų? 🙂

Verslo sėkmė

Tai gi, jei planuojate atidaryti verslą rekomenduojame kreiptis į profesionalus tiekėjų paieškoje. Tiekėjai tai vienas iš svarbiausių aspektu kurie lemia daug faktorių jūsų versle. Verslas nėra lengvas kelias kaip daug kur skelbiama. Verta prisiminti ir tai, kad iš 10 verslų, tik 1-2 išlieka..

Nemokama konsultacija susisiekus.

 

Translate »